Globopol (2021) Pochvala pro Ministerstvo zdravotnictví

22. února 2021 – Ministerstvo zdravotnictví 30. září 2020 zveřejnilo ve svém Věstníku č. 10/2020 důležitý nový dokument, který se týká nemocniční stravy, tzv. Metodické doporučení pro zajištění stravy a nutriční péče. Přinášíme shrnutí a pohled Globopolu.

FNO (2021) Baví nás být jiní, být lepší, být nejlepší

Aktualizace: Projekt Nemocniční strava pokračuje, v případě zájmu o účast v projektu nás kontaktujte.19. ledna 2021 - Fakultní nemocnice Ostrava od nového roku na Oddělení šestinedělí zavedla novinku ve formě bufetových snídaní pro maminky.Facebook Fakultní nemocnice...

Vyjídák (2020) Vidličkou proti cukrovce – Abbott ebook

17. srpna 2020 – Společnost Abbott vydala nový letáček pro pacienty s diabetem. Přináší pacientům informace o třech hlavních možnostech stravování, věnuje se možnosti dosažení ústupu (remise) cukrovky 2. typu a nabízí i sedm dalších tipů, jak zlepšit glykémie.

Jak sestavit jídelníček pro zdravého seniora?

18. února 2020 – V léčebně dlouhodobě nemocných v Rybitví se změnil dodavatel potravin a nutriční terapeutka léčebny zásadně změnila jídelníčky. Bližší podrobnosti a praktické rady a tipy v článku.

Globopol (2019) Průvodce skutečným jídlem spuštěn

29. prosince 2019 – Co jíst je vzdělávací portál, na kterém se dozvíte, jak mít jídlo, a díky tomu i své zdraví, pod kontrolou. Průvodce jídlem je jednoduchá a funkční pomůcka zdravé výživy, která vychází z nejnovějších světových výživových znalostí.

Projekt Nemocniční strava – aktualizace

Projekt Nemocniční stravy - aktualizace Projekt Nemocniční strava pokračuje i v roce 2021, v případě zájmu o účast v projektu nás kontaktujte (margit@globopol.cz). arantem projektu pro testování zlepšení stravy v nemocnicích, jehož zadavatelem je pan ministr Adam...